Фото: Сергій Чиняков / Facebook

У Миколаєві відбувся протест проти підвищення тарифів

У неділю, 10 січня, на Соборній площі люди вийшли на пікет проти підвищення тарифів на комунальні послуги.

Про це повідомив один з учасників мітингу Сергій Чиняков на своїй сторінці в Facebook.

Близько години учасники протесту стояли під будівлею міської ради, висловлюючи невдоволення підвищенням цін на водопостачання, газ і скасуванням пільгового тарифу на електроенергію. Після люди вирішили перекривати Інгульський міст.

На місці також для охорони громадського порядку перебувала поліція. Коли велика частина протестуючих розійшлася, близько десятка осіб продовжували висловлювати свою обурення співробітникам поліції діалогу. Деякі крім тарифів на комунальні послуги висловлювали і своє невдоволення роботою органів місцевої влади і станом справ в місті.

Як зазначив Сергій Чиняков, спочатку протестувальникам не вистачило людей, щоб перекрити рух поряд з мостом, однак після акції до них приєдналася достатня кількість людей.

Як повідомляє видання “Новости N” поліцейським вдалося розігнати мітингувальників – люди повернулися на Соборну площу і зібрали підписи проти підвищення тарифів. Вони оголосили, що наступна акція відбудеться в четвер, 15 січня, о 12:00 біля мерії.

Відзначимо, що подібні акції сьогодні проходять і в інших містах України, наприклад, в Харкові, Кривому Розі, Полтаві.

Нагадаємо, у середу, 6 січня, миколаївські підприємці зібрались під стінами облдержадміністрації. Мітингарі вимагають скасувати січневий локдаун.

Як відомо, у суботу, 9 січня, в Миколаєві на Соборній площі відбулася акція «Патріот, привітай депутата» на підтримку закону проти колабораціоністів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram