Миколаївські патріотичні сили вийшли на акцію «Патріот, привітай депутата» проти колабораціонізму

У суботу, 9 січня, в Миколаєві на Соборній площі відбулася акція «Патріот, привітай депутата» на підтримку закону проти колабораціоністів.

Організаторами акції є Нацкорпус, ГО «Асоціація учасників і інвалідів АТО», ГО «Ветеранський братство», передає видання «НикВести».

Проведення акції є своєрідною відповідю на скандальний допис депутата Миколаївської міської ради від фракції «Опозиційної платформи – за життя» Максима Невінчаного у Facebook, який він опубліковав 31-го грудня. У ньому член партії «ОПЗЖ» привітав своїх підписників з Новим роком прикріпивши фото з новорічним привітаням президента РФ Володимиром Путіним, чим викликав шквал критики на свою адресу.

Учасники акції «Патріот, привітай депутата» спробували донести повідомлення, що колабораціоністські заклики і загравання з ворогом неприпустимі. Вони обурені, що на сьомий рік війни представники «ОПЗЖ» продовжують говорити, що конфлікт на Сході України «це громадянський конфлікт».

Важливо показати, що у проросійської групи, яку намагається очолювати Максим Невінчаний, немає реальної можливості – ні підтримки, ні виступів. Ми хочемо показати, що такий вчинок – публікація привітання президента країни-агресора – не буде так просто залишений. Ми будемо діяти постійно, поки не покажемо всьому Миколаєву, що такі депутати, як Максим Невінчаний, не можуть представляти миколаївську громаду, навіть тих людей, які голосують за «ОПЗЖ», – сказав глава ГО «Асоціація учасників і інвалідів АТО» і один з організаторів акції Ілля Шполянський.

Фото: Національний корпус (Миколаїв)

Він також звернувся до Максима Невінчаного з проханням зупинитися, так як рано чи пізно його витівки закінчаться для нього тим, що його просто виженуть з України.

Ти (прим.ред. – Невінчаний) поїдеш в ту країну, президента якої ти намагаєшся просувати. Ще хочу сказати тобі: «Протягом кількох років Путін так чи інакше буде повалений, він не стане президентом. Ти зараз популяризуєш міжнародного фріка, який на даний момент є опудалом для всього міжнародного співтовариства, – додав він.

Глава Нацкорпуса у Миколаєві Микита Плеханов зазначив, що сьогоднішній захід не останній. Вони планують прийти на сесію Миколаївської міськради, щоб почути позицію фракції «ОПЗЖ», щоб депутати засудили дії Невінчаного.

Ми всі розраховуємо на СБУ, але розуміємо, що без нормальної юридичної бази – прийняття закону проти колабораціоністів, він залишиться безкарним. Але він повинен розуміти, що в публічній, політичній площині такі дії будуть викликати обурення навіть у тих людей, які голосували за нього, – сказав Микита Плеханов.

Фото: Національний корпус (Миколаїв)
Фото: Національний корпус (Миколаїв)

Також на акції виступив учасник АТО, радник мера Миколаєва Юрій Степанець. Він назвав вчинок Невінчаного плювком у бік українських військовослужбовців в зоні ООС та їх матерів.

Вважаю, що таким депутатам не місце в нашому місті, депутатському корпусі, – заявив радник міського голови.

На захід також прийшли депутати міськради від «Європейської солідарності» Олена Кісельова, Станіслав Мартиросов, Сергій Танасов, депутат від фракції «Пропозиція» Андрій Янтар.

Нагадаємо, депутат Миколаївської міськради Максим Невінчанний після скандального привітання “З Новим роком” потрапив до бази центру “Миротворець”.

Раніше повідомялось, у Миколаєві представників партії “Опозиційна платформа за життя” закидали яйцями. Інцидент стався 17 серпня під час брифінгу депутатів у стінах Миколаївської облдержадміністрації.

Як відомо, жителі мікрорайону Матвіївка у Миколаєві не згодні з транспортною стратегією щодо вирішення проблеми з великою кількістю фур у місті, яку запронував представник партії «Опозиційна платформа – За життя» Максим Невінчанний.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram