Під ОДА підприємці мітингують проти локдауну

У середу, 6 січня, миколаївські підприємці зібрались під стінами облдержадміністрації. Мітингарі вимагають скасувати січневий локдаун.

Мітинг організував громадський рух “300 миколаївців”, – передають кореспонденти телеканалу “МАРТ”.

Підприємці підготували звернення до керівництва Миколаївської ОДА.

Ми будемо просити голову Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма, щоб він звернувся негайно, терміново до президента, до Кабінету міністрів для того, щоб не вводили локдаун з 8 січня, – прокоментував організатор акції Андрій Толпекін.

Фото: ТРК “МАРТ”

Підприємці вважають, що запровадження жорсткого карантину є порушенням їхніх конституційних прав.

Фото: ТРК “МАРТ”

Також підприємці підготували звертаються і до голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої. Вони просять її скликати позачергову сесію облради, на якій підтримати протест підприємців Миколаївщини проти локдауну.

А також будемо наполягати, щоб на даній сесії було вирішено питання щодо підтримки підприємців регіону, – додав Толпекін.

Фото: ТРК “МАРТ”

Мера Сєнкевича мітингарі просять терміново скликати виконавчий комітет міської ради.

Ми сподіваємось, що новий склад виконавчого комітету Миколаївської міської ради також підтримає позицію щодо звернення до президента та Кабінету міністрів, щоб не вводили локдаун і не порушували конституційні права громадян України, – сказав Андрій Толпекін.

Варто зауважити, що підприємці, які вийшли на акцію протесту, перебували в масках та намагались зберігати соціальну дистанцію.

Фото: ТРК “МАРТ”
Фото: ТРК “МАРТ”

До протестувальників вийшли представники влади: голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, голова обласної ради Ганна Замазєєва та депутатка Миколаївської міської ради олена Кісельова.

Віталій Кім та Ганна Замазєєва прийняли звернення від мітингарів, однак із розмови із підприємцями стало зрозуміло, що голови ОДА та обласної ради підтримують введення локдауну.

Нагадаємо, у Миколаєві відбувся культурний мітинг за пом’якшення карантинних норм.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram