Миколаївський зоопарк тимчасово припиняє приймати відвідувачів згідно з наказом Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради № 119 від 21.12.2020 “Про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Миколаївського зоопарку.
Шановні миколаївці та гості міста!
З 8 до 25 січня 2021 року, на час дії посиленого карантину, Миколаївський зоопарк тимчасово зачинений для відвідувачів.
Просимо звернути увагу та відповідно спланувати візит до зоопарку, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що у Миколаївському зоопарку розпочали будівництво вольєрів для великих кішок.
Як раніше повідомлялось, у Миколаївському зоопарку слон відсвяткував перший ювілей.




