“Острів звірів”: у миколаївському зоопарку розпочали будівництво вольєрів

У Миколаївському зоопарку розпочали будівництво комплексу літніх вольєрів “Острів звірів”. У нове комфортне помешкання, яке мають завершити до ювілейного дня народження закладу у вересні 2021 року, планують поселити великих кішок.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

10 листопада з нагоди початку робіт на будмайданчику урочисто заклали символічну капсулу. Почесну місію виконали посадовець Юрій Любаров, заступник директора зоопарку Юрій Кириченко, завідувачка відділу хижих тварин Тетяна Бондаренко, директор підприємства-підрядника ТОВ «ІНЖ-Строй» Броніслав Цуркан.

Багато років центральна частина зоопарку була недобудованою, а тварини, зокрема ягуари, не мали доступу до сонця та свіжого повітря, адже жили у закритих вольєрах.

Це останній недобудований об’єкт на території зоопарку. Стоїть завдання — до вересня 2021 року, коли святкуватимемо 120-річний ювілей зоопарку, здати комплекс в експлуатацію. Таким чином розпочнемо новий етап розвитку та нове життя закладу, — каже начальник управління культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

Цьогоріч згідно з договором будівельники виконають роботи з планування території, заливки фундаменту, облаштують виходи з будівлі, де наразі утримуються хижі кішки, виготовлять конструкції годівниць. Керівник підприємства зобов’язався здати об’єкт у повному обсязі до дня народження зоопарку. 

Орієнтовна вартість робіт складає близько 16 мільйонів гривень. Кошти на будівництво “Острова звірів” скерують із міського бюджету.

Нагадаємо, у Миколаївському зоопарку слон відсвяткував перший ювілей.

Як раніше повідомлялось, у Миколаївському зоопарку відкрили новий арт-об’єкт на честь 120-річчя.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram