У Миколаївському зоопарку відкрили новий арт-об’єкт на честь 120-річчя

У Миколаївському зоопарку 23 жовтня до його 120-річчя презентували новий арт-об’єкт “До світлих мрій через джунглі подій”.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Великий за площею розпис становить 350 квадратних метрів і розташований біля вольєру слонів. Розмальовувати стіни взялися діти та вчителі художньої школи. Творчий процес не обійшовся без руки директора Володимира Топчия, який намалював жирафа.

Загалом, весь період вихованців зайняв близько тижня. А Володимир Топчий відмітив, що яскраві кольори на стіні протримаються ще довго, так як після фарбування розпис покрили лаком.

Дивіться також: Миколаївському зоопарку – 119 років

На відкриття арт-об’єкта завітав і мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, котрий високо оцінив працю авторів арт-об’єкту і подякував колективу художньої школи за цікаву роботу.

– Я дуже задоволений результатом. Такий арт-об’єкт додаватиме позитиву та гарного настрою усім відвідувачам зоопарку, тож стане його окрасою, – відзначив міський голова.

Нагадаємо, Володимир Топчий опублікував відвертий допис на своїй сторінці у Facebook, у якому розповів, яка зарплата у працівників зоопарку. Також директор Миколаївського зоопарку поскаржився на несправедливу систему виплат із 1 вересня.

Як відомо, директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий заявив, що йде на вибори з партією «Пропозиція».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram