Миколаївському зоопарку – 119 років

Традиційно на початку вересня свій день народження відзначає найкращий в Україні зоопарк – миколаївський. У 2020 році йому виповнилося 119 років.

На честь цієї солідної дати 22 вересня в зоопарку влаштували свято для працівників закладу.

За словами директора зоопарку Володимира Топчего, свято вирішили відзначити в тісному колі працівників, які незважаючи на епідемію зміцнили власними силами інфраструктуру закладу. А ще – незабаром тут запрацює новий зручний сервіс:

Ми закупили сучасне обладнання для електронного квитка. Його запровадять вже в жовтні. Електронний квиток можна буде придбати в інтернеті та завантажити на телефон. Щоб потрапити на територію закладу, достатньо буде показати електронний квиток на вході, – каже Володимир Топчий.

Привітати колектив зоопарку завітав начальник Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

Міський голова Олександр Сєнкевич теж привітав зоопарк із днем народження та вручив співробітникам грамоти з нагоди свята:

Усі зміни, які відбуваються в зоопарку, в першу чергу, відбуваються завдяки вам! І завдяки вам зоопарк вважається найкращим в Україні.  Міська влада завжди допомагала й у подальшому буде допомагати нашому зоопаркуКожному з вас хочу побажати міцного здоров’я, добробуту! Зі святом! – привітав працівників Олександр Сєнкевич.

Юні миколаївці з танцювальної школи «Ритми планети» подарували всім присутнім яскравий танець.

Як раніше повідомлялось, у Миколаївському зоопарку слон відсвяткував перший ювілей

Нагадаємо, що Слонам у миколаївському зоопарку подарували нову розвагу

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram