У миколаївському зоопарку слонам подарували незвичну іграшку. Тепер їхнє дозвілля буде цікавішим та смачнішим.
Прохання виготовити незвичайну іграшку для слонів Дінкара та Шанті директор зоопарку опублікував Facebook. На пост відгукнувся Горохівський будівельний комбінат.
За словами власника заводу Василя Іванюка, від прохання директора зоопарку до реалізаціїї мрії минуло 10 днів.
Дивіться також: У краєзнавчому музеї відбувся конкурс малюнків «Врятуй солдатську долю від забуття»
Відвідувачі зоопарку вже оцінили нову розвагу азійських мешканців.
Азійські слони Дінкар та Шанті матимуть тепер одну на двох іграшку-годівничку, а можливо незабаром отримають якісь додаткові розваги від небайдужих благодійників.
Автори виробу думають тепер і над іншими проєктами, зокрема пропонують зробити спеціальну вертушку.
Ми вирішили робити невеликі соціальні проєкти для нашого міста. Один із таких проєктів ви сьогодні побачили. Ми його зробили, щоб і тваринам було приємно, і людям. На заводі люди збиралися після робочого часу і самі вигадували, креслили, розробляли, робили, – розповів власник Горохівського заводу залізобетонних виробів Василь Іванюк.
Нагадаємо, у Мадриді театральну виставу дивились люди, манекени і квіти.
Як раніше повідомлялось, у Лондоні помер знаменитий вуличний кіт Боб.
Як відомо, Комісія з питань гласності підтримала «Миколаїв – місто на хвилі».