Комісія з питань гласності підтримала «Миколаїв – місто на хвилі»

Депутатська комісії з питань законності та гласності Миколаївської міської ради погодили доопрацьоване положення про логотип «Миколаїв – місто на хвилі».

На засіданні комісії з питань законності та гласності Миколаївської міськради депутати розглянули доопрацьоване положення про логотип «Миколаїв – місто на хвилі», оскільки депутати вважають, що використовувати брендовий логотип можна лише на неофіційних заходах. Для офіційних є затверджений герб міста.

Член комісії Олена Кісельова під час попередніх засідань рекомендувала департаменту економічного розвитку внести відповідні зміни до положення про логотип.

Якщо ми говоримо про туристичний логотип, то він може використовувати на офіційних зустрічах тільки після того, як проведена офіційна частина і починається неформальна. Вам потрібно зіставити положення про герб і про логотип туристичному і привести документи в порядок. Навіщо приймати положення, яке викликає протиріччя? Приведіть у порядок документи, – заявляла Олена Кісельова.

Директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко повідомила, що до відповідного положення було внесені зміни, аби воно не суперечило використанню офіційного гербу міста Миколаїв.
Зокрема, на інтернет-порталі міськради буде й надалі використовуватись герб, оскільки сайт є офіційним представництвом місцевої влади.

Голова комісії Олександр Малікін закликав депутатів підтримати доопрацьований проект рішення. За процедурою долю подальшого використання туристичного логотипу «Миколаїв-місто на хвилі» розгляне міськрада на засіданні чергової сесії.

Нагадаємо, депутати відмовились затверджувати бренд «Місто на хвилі» для офіційних документів.

Як відомо, парламент прийняв закон про підтримку культури.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві презентували проєкт “Розумна пожежна частина”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram