Фото: Прес-служба мережі "McDonald's" в Україні

У Миколаєві завершили модернізацію McDonald’s

Сьогодні, 9 жовтня, в Миколаєві відкривається оновлений «МакДональдз», в якому будуть поєднані високі технології та турбота про клієнтів.

Про це повідомили у прес-службі компанії. Відзначається, що роботи з модернізації ресторану, розташованого по вулиці Адмірала Макарова, 43, тривали 10 днів.

У компанії розповіли, чим здивує жителів міста МакДональдз «з досвідом майбутнього»:

  • Новий принцип роботи касової зони. Каси будуть розділені на дві частини – для замовлення і для отримання страв, що буде набагато зручніше для відвідувачів і зменшить час очікування.
  • Термінали самообслуговування дозволять відвідувачам спокійно і без поспіху переглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення і оплатити його за допомогою карти. Зал ресторану оснащений 6 двосторонніми електронними терміналами, що значно прискорить процес замовлення.
Фото: Прес-служба мережі “McDonald’s” в Україні
  • Обслуговування за столиками. Тепер клієнти в МакДональдз зможуть отримати своє замовлення за столиком. Потрібно тільки зробити замовлення, взяти табличку з номером і сісти за столик. В табличку з номером вмонтований датчик з геолокації, щоб співробітники точно знали, де сидить гість. Місцезнаходження клієнта відображено на спеціальному моніторі, що прискорює сервіс і робить перебування в закладі ще більш комфортним.
  • Експерти по гостинності – це нова позиція в ресторанах МакДональдз. Експерти по гостинності відповідатимуть за атмосферу в закладі, їх завдання – бути уважними до відвідувачів і піклуватися про кожного клієнта: допомогти родині з пошуком вільного столика, допомогти зробити замовлення на терміналі самообслуговування, підказати клієнтові, де можна підзарядити гаджет і просто підтримати дружню розмову. Також вони виконують роль експерта з гігієни і стежать за дотриманням соціальної дистанції, носінням маски і виконанням всіх карантинних вимог під час перебування відвідувачів у закладі.
Фото: Прес-служба мережі “McDonald’s” в Україні
  • Новий принцип роботи кухні – «Приготовлено для тебе». Клієнти зможуть при замовленні додавати або прибирати інгредієнти зі страв на свій смак. Кухня оснащена чотирма лініями для паралельного приготування бургерів спеціально для кожного гостя.

Крім оновлених елементів заклад передбачає 115 посадочних місць в залі і лінію МакДрайв для водіїв.Заради безпеки і здоров’я клієнтів і працівників МакДональдз продовжує працювати відповідно до і без того строгими стандартами безпеки і гігієни. Всі працівники обов’язково проходять температурний скринінг, використовують одноразові захисні маски і рукавички, регулярно дезінфікують руки антисептиками. За новими стандартами поверхні в зоні виробництва і обслуговування протираються мінімум щогодини.

Нагадаємо, 30 вересня сімейне кафе “McDonalds” у Миколаєві, котре розташоване на вулиці Адмірала Макарова, 43, закрили на реконструкцію. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram