В НУК імені адмірала Макарова пройшли традиційні Дні кар’єри

В миколаївському НУК імені адмірала Макарова пройшли традиційні Дні кар’єри.

Про це повідомляє кореспондент ТРК МАРТ.

В рамках Днів кар’єри ЄС пройшла традиційна ярмарок вакансій, різноманітні тренінги, лекції. Під час них студентська молодь може ознайомитись з перспективними професіями, які є найбільш актуальними на ринку праці, визначитись з напрямами та спеціальностями на майбутнє.

Перший раз у нас в місті в такому форматі, при підтримці Європейського Союзу. Це показує та розширяє перспективи молодих людей, які мають широкі можливості для своєї майбутньої роботи для роботи не просто в Україні, а і в будь-які точці світу, – розповів ректор НУК імені адмірала Макарова Євгеній Трушляков.

Дні кар’єри ЄС відбуваються в Україні упродовж 5 років. НУК імені адмірала Макарова цьогоріч є співорганізатором проведення цього заходу в Миколаєві. Свої вакансії на ярмарку вакансій представили 15 найбільших підприємств та фірм Миколаєва.

Читайте також: Миколаївські ВИШі посвятили вступників у студенти

Представники центру «Дія-Бізнес» в Миколаєві, наприклад, розповідають, що більшість студентів цікавляться саме напрямом менеджменту. Він є зараз дуже перспективним. В компанії відкриті до співпраці у різноманітних формах. Можна бути тренером, спікером, який прагне донести максимально доступну інформацію про послуги «Дії».

Велика кількість саме по менеджменту до нас підходили саме студентів. В даному напрямку ми теж розвиваємось. Ми бажаємо співпрацювати з такими спеціалістами.  Головне, що вони про нас дізнались, бо багато, хто про нас не знає. Тепер вони про нас знають і я надіюсь, що вони будуть тепер до нас приходити, – розповіла представниця центру «Дія-Бізнес» в Миколаєві Ірина Шличок.

Попереду в студентів ще два дні заходу.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня 2022 року підвищать стипендії. На підвищені виплати можуть розраховувати учні закладів профтехосвіти, а також студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Як відомо, два миколаївських університети потрапили у ТОП-100 найпопулярніших вишів серед абітурієнтів у 2021 році.

Раніше повідомлялося, в Україні зможуть позбавляти дипломів бакалавра та магістра через плагіат.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram