В чергу на вакцинацію від COVID-19 українці зможуть записатися через застосунок “Дія”

З наступного тижня українці зможуть записатися в лист очікування на вакцинацію від COVID-19 через застосунок “Дія”.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в етері Громадського радіо.

Ми спільно з МОЗ запускаємо послугу запису до листа очікування вакцинації в Дії, яка запрацює вже наступного тижня. Мінцифра дбає про особисту безпеку кожного українця. Ми робимо усе для мінімізації контакту між людьми, щоб українці не стояли у чергах, не збирали зайві папірці для отримання державних послуг. Особливо, якщо це стосується такого важливого питання, як вакцинація, – повідомив Федоров.

Кожен охочий матиме змогу з наступного тижня записатися до списку очікування на вакцинацію від COVID-19. Зробити це можна буде в застосунку чи на порталі “Дія”. Також можна записатися через національний контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19.

Читайте також: Комерційного ринку COVID-вакцин поки не існує, – Степанов

Мінцифра вже проводить внутрішнє альфа-тестування послуги в Дії. Українцям, які будуть в електронній черзі, запропонують записатись до пункту щеплення, обравши конкретну дату та час візиту. Відповідно до етапу, який визначено Дорожньою картою з вакцинації. Окрім послуги, у Дії також будуть доступні відповіді на поширені запитання українців.

Така організація процесу дозволить мінімізувати контакти та черги, допоможе чітко бачити детальнішу картину системи записів, – додав міністр.

Нагадаємо, після запуску програми «Дія» для цифрового сектору державних послуг в кілька разів зросла кількість громадян, які користуються державними послугами в онлайн-форматі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram