Фото: Український мілітарний портал

В акваторії Чорного моря через негоду пошкодилося судно флоту України

В акваторії Чорного моря одне із суден Військово-морських сил Збройних сил України отримало пошкодження. Щоб допомогти аварійному кораблю та повернути його до пункту постійної дислокації, організували спеціальну операцію.

Про це повідомляє Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Він повідомив, що судно пошкодилося через різке погіршення погодних умов. Після оцінки ситуації судно поставили на якір, щоб провести заходи «боротьби за живучість».

Окрім того, ВМС розгорнули пункт управління пошуково-рятувального забезпечення та зв’язалися з іншими відомствами. До операції залучили 8 кораблів та катерів і чотири повітряні судна.

Як зазначає «Український мілітарний центр», йдеться про судно розмагнічування «Балта», що зазнало лиха біля острова Зміїний. Залужний не зазначає, про яке саме судно йдеться.

За даними онлайн-видання, аварія сталась ще зранку 13 жовтня під час виконання завдань за призначенням екіпажем українського судна, після чого там затопило декілька відсіків.

За словами Залужного, аварійну ситуацію на судні вже вдалося стабілізувати, а загрози життю особового складу та втрати судна немає.

Наразі ще триває операція щодо надання допомоги аварійному кораблю та повернення його до пункту постійної дислокації.

Нагадаємо, 1 жовтня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулася вже XII наукова конференція «Інновації в суднобудуванні та океанотехніці». Вона проходить щорічно та збирає кращих фахівців і науковців України в галузі суднобудування.

Раніше повідомлялося, у вересні державний концерн «Укроборонпром» презентував стратегію суднобудівної промисловості України на період до 2030 року

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram