Усі британці з позитивним тестом на COVID-19 можуть отримати £500 допомоги

Незабаром усі жителі Об’єднаного Королівства, які мають позитивний результат тестування на коронавірус, можуть отримати одноразову урядову грошову допомогу в розмірі 500 фунтів стерлінгів (683 долари).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sky News. Такий крок наразі офіційно розглядає британський уряд.

Читайте також: Сейшели відкрилися для щеплених від COVID-19 туристів

У цей спосіб влада країни намагається переконати якнайбільше число людей зробити тест та самоізолюватися після позитивного результату.

План, який розглядають міністри, базується на результатах дослідження, котрі показали, що лише 17% людей із симптомами COVID-19 роблять тести, оскільки бояться втратити доходи, якщо перестануть працювати.

Читайте також: Німеччина продовжує посилений карантин до середини лютого

Зазначається, що така кампанія коштуватиме уряду 453 мільйони фунтів стерлінгів на тиждень або 2 мільярди фунтів стерлінгів на місяць. План розкривається у 16-сторінковому документі, розробленому міністерством охорони здоров’я, який потрапив у ЗМІ.

Департамент охорони здоров’я також рекомендує надати поліції доступ до медичних даних для боротьби з порушеннями карантину.

Читайте також: Нова Зеландія не впускатиме до країни без тесту на COVID-19

Міністр Джордж Юстіс стверджує, що поки жодних рішень з приводу одноразових виплат не ухвалено, однак “ситуація з пандемією динамічна, і уряд має кілька варіантів того, як треба діяти”.

Нагадаємо, що у Франції усі особи, які прибуватимуть з країн поза ЄС, повинні мати довідку із негативним результатом тесту на коронавірус та пройти упродовж семи днів самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram