Німеччина продовжує посилений карантин до середини лютого

У зв’язку з поширенням нового штаму коронавірусу влада Німеччини вирішила продовжити карантин до середини лютого, посиливши певні обмеження.

Про результати 6-годинної відеонаради з прем’єрами федеральних земель повідомила на брифінгу в Берліні канцлер ФРН Ангела Меркель, передає Укрінформ.

“Всі заходи, які діють з 16 грудня, будуть продовжені до 14 лютого”, – повідомила Меркель.

Вона висловила задоволення з того приводу, що показники захворюваності почали знижуватися. За словами глави уряду, це свідчить про те, що вжиті заходи “починають діяти”. Але поява на початку січня у Британії нової мутації вірусу, яка є набагато заразнішою, змушує діяти на випередження, аби відвернути новий спалах інфікування.

Меркель поінформувала, що школи та дитячі садочки будуть закриті до 15 лютого. Вона назвала це “неймовірним обмеженням”, але зауважила, що нова мутація активніше уражає дітей.

Читайте також: Нова Зеландія не впускатиме до країни без тесту на COVID-19

У громадський транспорт і в магазини заходити можна буде лише в спеціальних медичних масках (FFP2, KN95, операційних). Інде можна продовжувати користуватися так званими побутовими масками.

Скрізь, де можлива дистанційна робота, працівники мають перейти на такий режим. Приватні зустрічі, як і раніше, дозволяються в колі “1 родина + 1 людина”.

Церковні служби можуть проводитись за участі не більше 10 осіб, вони мають тримати дистанцію та бути в медичних масках.

Нагадаємо, що у Франції усі особи, які прибуватимуть з країн поза ЄС, повинні мати довідку із негативним результатом тесту на коронавірус та пройти упродовж семи днів самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram