Уперше за часів Незалежності: у «Миколаївкомунтрансі» придбали сміттєвоз власним коштом

Автопарк КП «Миколаївкомунтранс» поповнився новою технікою. Сучасний сміттєвоз на базі «МАН» вдалось придбати за кошти підприємства, а не з міської казни, як зазвичай. Збірка машини українська, але працює на шасі білоруського виробника. Завдяки компактному розміру машина досить маневрена і може працювати на проблемних ділянках.

У нас є величезна кількість ділянок в місті, це ділянки зі щільною забудовою багатоповерхівок, де використовувати крупну техніку досить проблемно, тому що там вузькі проїзди, маленькі дворики, велика кількість автотранспорту мешканців будинків стоїть у цих дворах. І маневрувати там досить складно», – каже головний інженер КП «Миколаївкомунтранс» Гліб Власов.

Незважаючи на невеликі розміри сміттєвоз за одну ходку здатен перевозити до 3,5 тон побутових відходів, це 35-40 контейнерів сміття. Працює на двигуні, котрий відповідає стандартам Євро-5, що значно скорочує викиди шкідливих речовин в атмосферу. Вартість машини один мільйон вісімсот тисяч гривень. Автомобіль придбали в рамках прийнятої в минулому році міською радою програми поводження з твердими побутовими відходами.

Дивіться також: Миколаївкомунтранс працює в штатному режимі, незважаючи на карантин

Фактично програма передбачає фінансування заходів як за рахунок міського бюджету, так і за рахунок власних коштів підприємства. У філософії саме цієї програми і було придбано цього навантажувача, ця техніка, яка буде працювати. Уже найближчим часом, думаю, що найближчого тижня, вже виїде на вулиці нашого міста», – розповів директор департаменту ЖКГ міської ради Сергій Коренєв.

На сьогодні «Миколаївкомунтранс» обслуговує 2 райони міста: Інгульський та Заводський. Всього на підприємстві 14 одиниць техніки для вивозу сміття. Цього вистачає впритул, каже головний інженер Гліб Власов. Тож у планах керівництва «Миколаївкомунтрансу» придбання нової техніки, що зможе замінити старі машини.

Нагадаємо, що у Миколаєві проведуть інвентаризацію всіх білбордів.

Як раніше повідомлялось, уперше на Миколаївщині рятувальники провели аеророзвідку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram