ФОТО: УНІАН

Укрзалізниця планує позбутися Львівського локомотиворемонтного заводу

“Укрзалізниця” віднесла свої локомотиворемонтні і вагоноремонтні заводи до непрофільних активів, в зв’язку з чим розглядає можливість їх реалізації.

Під реалізацією мається на увазі продаж, оренда, концесія або передача таких підприємств в державну або комунальну власність. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій, пише Діло.

Читайте також: Укрзалізниця продовжує вимагати скасування земельного податку та акцизу на паливо

Серед активів, що розглядаються УЗ до реалізації, названі:
– Дніпропетровський тепловозоремонтний завод,
– Запорізький електровозоремонтний завод,
– Львівський локомотиворемонтний завод,
– Київський електровагоноремонтний завод.

Також в списку – Дарницький, Стрийський, Панютинський вагоноремонтні заводи. Крім того до реалізації можуть бути запропоновані Старокостянтинівський і Коростенський заводи залізобетонних шпал, щебеневі кар’єри, Київський електротехнічний завод “Транссигнал” і т.д.

Читайте також: Укрзалізниця обслуговуватиме групові пасажирські перевезення

До профільних активів, які не можуть бути відчужені, віднесені рухомий склад, системи сигналізації, централізації та управління рухом поїздів.

Раніше повідомлялось про те, що Укрзалізниця збільшить кількість провідників та працівників воєнізованої охорони для додаткового контролю протиепідемічних заходів.

Також Укрзалізниця спрямує майже 5 млрд гривень на капітальний ремонт локомотивів. До кінця поточного року на відновлення планують направити 400 млн грн, а в 2021 році — 4,7 млрд грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram