ФОТО: АТ Укрзалізниця

Укрзалізниця обслуговуватиме групові пасажирські перевезення

АТ “Укрзалізниця” створила спеціальний центр обслуговування клієнтів, які замовляють групові перевезення та інші послуги.

Про це повідомила прес-служба компанії з посиланням на в.о. члена правління, директора філії “Пасажирська компанія” Олександра Перцовського, пише Діло.

“Укрзалізниця” стає більш зручною для клієнтів, які замовляють групові перевезення та інші послуги. Якщо раніше їм зі стосом паперу доводилося йти в залізничні каси й оформляти там квитки, то тепер маємо спеціальне приміщення, де можна це зробити зручно і швидко”, – йдеться у повідомленні.

Планується, що центр обслуговування пасажирів насамперед обслуговуватиме клієнтів, які роблять групові замовлення на пасажирські перевезення, замовляють вагон-салон, додатковий вагон або поїзд.

Читайте також: Укрзалізниця погодила договір про допуск приватних локомотивів

“Це можуть бути й туристичні компанії, і приватні особи, які організовують групові перевезення”, – сказано в повідомленні.

Прес-служба також повідомила, що, крім класичних пасажирських перевезень, в центрі можна замовити вагон-автомобілевоз, багажний вагон, автомобільний трансфер, екскурсійне обслуговування, харчування в поїздах (салонах-вагонах, туристичних поїздах), організацію сформованих туристичних пакетів та інше.

Раніше повідомлялось про те, що Укрзалізниця збільшить кількість провідників та працівників воєнізованої охорони для додаткового контролю протиепідемічних заходів.

Також Укрзалізниця спрямує майже 5 млрд гривень на капітальний ремонт локомотивів. До кінця поточного року на відновлення планують направити 400 млн грн, а в 2021 році — 4,7 млрд грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram