Фото: УНІАН

Укрзалізниця продовжує вимагати скасування земельного податку та акцизу на паливо

Представники бізнесу висловили підтримку Укрзалізниці у відстоюванні позиції з актуальних питань залізничної галузі.

Про це повідомив голова правління АТ Укрзалізниця Володимир Жмак під час круглого столу з представниками великих вантажовідправників, присвяченому поліпшенню взаємодії з клієнтами, інформує Укрінформ з посиланням на прес-службу Укрзалізниці.

Читайте також: Укрзалізниця обслуговуватиме групові пасажирські перевезення

Зокрема, Жмак зазначив, що Укрзалізниця продовжить відстоювати свою позицію в міністерствах та відомствах щодо необхідності скасувати сплату податку на землю під коліями та акцизу на паливо для компанії.

“Наша болюча тема – це податок на землю під нашими коліями. Це українська новела, коли земля під коліями обкладається податком, причому не по низькій ставці. Торік ми сплатили майже 4 млрд грн податку на землю під коліями”, -зазначив Жмак.

Він також додав, що компанія наполягатиме на відміні акцизу на паливо, який спрямовується на будівництво автошляхів.

“Ми будемо продовжувати лобіювати або відміну акцизу на паливо, яке використовують наші тепловози, або створення спеціального залізничного фонду по аналогії з дорожнім фондом, коли цей акциз буде йти не на розвиток автошляхів, а на розвиток залізничних магістралей”, – підкреслив Жмак.

Зі свого боку представники бізнесу висловили підтримку Укрзалізниці у відстоюванні позиції з актуальних питань залізничної галузі.

“Ми готові відстоювати інтереси Укрзалізниці в розмовах з міністерствами, народними депутатами, насамперед, щодо податку на землю, але й щодо повернення коштів за пасажирські перевезення, і просто інвестування коштів від держави”, – зауважив президент ОП Укрметалургпром Олександр Каленков.

Раніше повідомлялось про те, що Укрзалізниця збільшить кількість провідників та працівників воєнізованої охорони для додаткового контролю протиепідемічних заходів.

Також Укрзалізниця спрямує майже 5 млрд гривень на капітальний ремонт локомотивів. До кінця поточного року на відновлення планують направити 400 млн грн, а в 2021 році — 4,7 млрд грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram