Юрій Гусєв (по центру) / Фото: Миколаївська ОДА

«УкрОборонПром» розглядає створення індустрального парку на Миколаївському суднобудівному заводі

Генеральний директор держконцерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв вважає, що індустріальний парк на території Миколаївського суднобудівного заводу стане кроком до відродження суднобудівної галузі на Півдні України.

Про це він сказав в п’ятницю, 7 травня, під час зустрічі з керівництвом Миколаївської області, повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Під час зустрічі обговорювали створення індустріального парку на базі ДП «Миколаївський суднобудівний завод».

За словами Юрія Гусєва, це питання є дуже актуальним. Він зазначив, що разом з Миколаївською ОДА планується розробити концепцію і спланувати детальні кроки реалізації проекту.

Я доповідав щодо цього питання Президенту України. Зараз наше завдання — підготувати відповідно до законодавства всі необхідні пропозиції для того, щоб в подальшому отримати ефективний індустріальний парк, який стане ще одним кроком до відродження суднобудівної галузі Півдня України. Адже «Миколаївській суднобудівний завод» потребує підтримки з боку центральної та місцевої влади і державного концерну, — сказав він.

Фото: Миколаївська ОДА

Юрій Гусев закликав присутніх обговорити дорожню карту зі створення індустріального парку та подякував за готовність до співпраці голові ОДА. В ході бесіди був зроблений акцент на важливості залучення інвесторів для реалізації проєкту.

Голова Миколаївської ОДА зазначив, що створення індустріального парку на базі ДП «Миколаївській суднобудівний завод» э важливим проєктом для міста та області в цілому.

Створення індустріального парку дасть можливість розвитку, як для нашої громади, так і для самого заводу. Це залучення інвестицій, створення нових робочих місць, надходження до бюджету. Це й використання наукового потенціалу та створення інновацій, – зазначив Віталій Кім.

Нагадаємо, у жовтні минулого року, Господарський суд Миколаївської області відкрив провадження у справі про банкрутство державного підприємства “Миколаївський суднобудівний завод”, яке входить до складу Державного концерну “Укроборонпром”. Кредиторська заборгованість підприємства становить понад 829 мільйонів гривень.

Як відомо, у грудні 2020 року, генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв заявив, що хоче зберегти Миколаївський суднобудівний завод (колишній завод імені 61 комунара), де на той час вже розпочали процедуру банкрутства.

Тоді він також додав, що держпідприємство найближчим часом має пройти через процедуру оздоровлення і санації, що почнеться з вивчення структури кредиторської заборгованості та роботи з кредиторами.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram