Мед. Фото: pixabay.com

Україна збільшила агроекспорт до Саудівської Аравії

Найбільше експортували зернових культур, м’яса та їстівних субпродуктів, жирів та олій, молока та молочних продуктів, яєць птиці та натурального меду.

Експорт української сільськогосподарської продукції до Саудівської Аравії в січні-листопаді 2020 року зріс на 11% й становить 410,9 мільйона доларів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, пише Уніан.

“Найбільші обсяги експорту становлять зернові культури, м’ясо і їстівні субпродукти, жири та масла, молоко і молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед”, – сказано в повідомленні.

Читайте також: Україна експортуватиме желатин та колаген в Аргентину

Також у Мінекономіки повідомили про проведення першого засідання україно-Саудівської робочої групи з розвитку торговельних та інвестиційних відносин у сільськогосподарській сфері.

“Метою діяльності цієї робочої групи є вироблення практичних кроків, спрямованих на розширення присутності української сільськогосподарської продукції на ринку Королівства Саудівська Аравія, залучення інвестицій Королівства Саудівська Аравія в розвиток сільського господарства України, Використання логістичних потужностей Королівства Саудівська Аравія для просування української продукції на ринки інших держав регіону (країни Арабської затоки, країни MENA)”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що з початку 2020/2021 маркетингового року (з 1 липня 2020 року) і по 15 січня 2021 року Україна експортувала 27,2 млн тонн зернових та зернобобових культур. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram