Фото - Pixabay

Україна експортуватиме желатин та колаген в Аргентину

Про це йшлося під час зустрічі голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з послом Аргентинської Республіки в Україні Еленою Летісією Мікусінські.

Про це повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби, на зустрічі обговорювались напрями поглиблення українсько-аргентинського співробітництва, пише Діло.

Між компетентними органами України та Аргентини вже погоджено форму ветеринарного сертифіката для експорту колагену та желатину, виготовленого зі шкір жуйних тварин.

На даний час відбувається процес погодження ветеринарного сертифіката для експорту молока та молочних продуктів з України до Аргентини. Голова Держпродспоживслужби висловила сподівання, що всі необхідні узгоджувальні процедури з цього питання будуть проведені найближчим часом.

Читайте також: Україна отримала право експортувати насіння зернових до ЄС

Владислава Магалецька та Елена Летісія Мікусінскі підкреслили важливість співпраці між Україною та Аргентиною і висловили зацікавленість у поглибленні двостороннього співробітництва.

Окремо на зустрічі обговорювався обмін досвідом з питань захисту прав споживачів та співпраці з громадськими організаціями. Сторони домовились провести розширену онлайн-нараду, до якої будуть долучені профільні спеціалісти, з метою обміну досвідом та подальшого впровадження кращих практик у сфері захисту споживачів.

Читайте також: Україну назвали годувальницею 150 мільйонів населення Землі

Раніше повідомлялось про те, що українські експортери м’яса та м’ясопродуктів мають можливість почати продажі продукції до Йорданії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram