ЄС. Фото: Pixabay

Україна виступає за більшу прозорість Ради Європи

До цього закликав постійний представник України при Раді Європи Борис Тарасюк під час обговорення так званих “стратегічних рамок” організації.

Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на українське Постпредство при РЄ. Україна виступає за зміни у політиці конфіденційності Ради Європи.

Читайте також: ЄС виділить Україні 25 мільйонів євро на цифрову трансформацію

“Комунікаційна політика Ради Європи мала би базуватися на принципі “прозорість – це правило, а конфіденційність – виключення”. Насправді ж все відбувається з точністю до навпаки! У цьому зв’язку РЄ потребує зміни політики конфіденційності щодо всіх обговорень, які проходять у Комітеті міністрів. Важливо, щоб робота, яка відбувається в РЄ, стала відкритою для широкого загалу», – переконаний посол Тарасюк.

Іншим важливим сигналом, відзначає Україна у Раді Європи, є необхідність розробки в організації чіткого моніторингового механізму з прав людини, який би дозволяв здійснювати імплементацію Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на окупованих територіях держав-членів РЄ.

Читайте також: Україну назвали годувальницею 150 мільйонів населення Землі

Раніше повідомлялось про те, що українські експортери м’яса та м’ясопродуктів мають можливість почати продажі продукції до Йорданії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram