ФОТО: Офіс президента

Україна виконує всі умови для збереження безвізу, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна чітко виконує всі критерії у межах безвізового режиму з ЄС.

Про це він сказав під час прес-конференції за підсумками 22-го Саміту Україна – Євросоюз, повідомляє UA.TV з посиланням на прес-центр Офісу Президента України.

Глава держави запевнив, щойно дозволить епідемічна ситуація, українські громадяни знову зможуть подорожувати до країн ЄС. За його словами, українська влада не зупинятиметься на шляху до позитивних змін у країні. Також на Cаміті було обговорено подальші пріоритети України, зокрема – зміцнення верховенства права в нашій державі.

Читайте також: Україна може приєднатися до санкцій ЄС проти Білорусі, – Кулеба

“Партнери з Євросоюзу запевнили: безвізовому режиму ніщо не загрожує, а Україна чітко виконує всі необхідні критерії”, – наголосив президент.

Крім того, президент заявив про наміри рухатися в напрямку угоди про “промисловий безвіз”. Також Зеленський розповів про необхідність оновлення Угоди про асоціацію у сфері торгівлі та секторальної взаємодії.

Читайте також: Україна залучить у ЄС майже 6 мільйонів євро на ядерну безпеку

“Зона вільної торгівлі має відповідати реаліям сьогодення – як української економіки, так і економіки та законодавчого поля Євросоюзу. Вже розпочала роботу експертна місія ЄС, що оцінить готовність України до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції”, – підкреслив Зеленський.

На завершення були обговорені терміни підписання Угоди про Спільний авіаційний простір.

Раніше повідомлялось, що Європейський Союз готовий надати Україні кредит на 1,2 мільярда євро.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram