Дмитро Кулеба. Фото - dyvys.info

Україна може приєднатися до санкцій ЄС проти Білорусі, – Кулеба

Україна планує приєднатися до санкцій Євросоюзу проти Білорусі. Міністр вважає, що в цій ситуації міжнародній спільноті важливо діяти єдиним фронтом.

Про це розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю BBC News Україна, повідомляє UA-TV.

“Я хочу подивитися на остаточне юридичне рішення, хто там в цьому списку. Але так, ми налаштовані приєднатися до цих санкцій, бо тут вже йдеться про питання послідовності політики”, – зазначив очільник українського зовнішньополітичного відомства.

За його словами, ціна такої солідарності для України є набагато вищою, ніж для країн ЄС чи НАТО, бо наша держава не перебуває під захистом цих об’єднань. Дипломат наголосив, що розширення впливу Росії в Білорусі загрожує українській безпеці.

Читайте також: Україна залучить у ЄС майже 6 мільйонів євро на ядерну безпеку

“Ми робимо все, що в наших силах, щоб допомагати народу Білорусі в цій складній ситуації”, – запевнив Кулеба.

Нагадаємо, що президент Білорусі Олександр Лукашенко внесений у базу даних центру “Миротворець”. Його вважають спільником проросійських терористів.

Після виборів президента в країні почались масові протести, під час яких правоохоронці використовували гумові кулі, світлошумові гранати.

Раніше повідомлялось, в Україні створили фонд допомоги постраждалим білорусам. Він передбачає допомогу учасникам акцій протесту, членам виборчих комісій, що не брали участі у фальсифікаціях, а також працівників ОМОНу, що не стали застосовувати силу проти протестувальників.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram