ЄС. Фото: Pixabay

ЄС готовий надати Україні кредит на 1,2 мільярда євро

Представник Євросоюзу Жозеп Боррель заявив про готовність надати Україні макрофінансову допомогу на 1,2 мільярда євро – для цього Україна повинна налагодити конструктивну взаємодію з МВФ.

Про готовність надати новий кредит Україні верховний представник ЄС з закордонних справ і безпекової політики Жозеп Боррель повідомив під час спільної пресконференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, повідомляє 24 канал.

“Ми готові надати 1,2 мільярда макрофінансової допомоги, щоб допомогти Україні розв’язати проблеми, пов’язані з економічним спадом, що спричинила коронавірусна пандемія”, – підкреслив Боррель.

Втім він наголосив, що для цього Україні необхідно конструктивно взаємодіяти з МВФ, а також виконати всі вимоги, які стосуються зміцнення верховенства права.

Читайте також: Мінфін наступного року хоче скоротити держборг на 3%

Крім того, віцепрезидент Європейської комісії підкреслив, що проводив зустрічі з представниками українських парламенту й громадянського суспільства. На цих зустрічах він висловив запевнення, що Євросоюз підтримує Україну і її народ.

“Ми найсильніший і найнадійніший партнер України, і ми продовжимо підтримувати процес реформ, суверенітет і територіальну цілісність. Україна – це країна, яка отримує найбільшу європейську підтримку. Ми дуже віддані майбутньому України як вільної країни, що процвітає”, – запевнив представник ЄС.

Нагадаємо, що колишній президент України Петро Порошенко жорстко розкритикував проєкт Державного бюджету на 2021 рік.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram