Фото: KORRESPONDENT.net

Порошенко розкритикував проєкт Державного бюджету на 2021 рік

На думку п’ятого Президента України Петра Порошенка, дуже багато грошей влада витрачає на кортежі та державні дачі.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу “Європейської Солідарності“. Зокрема, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко жорстко розкритикував зростання видатків на утримання Офісу президента в умовах економічної кризи, російської агресії та епідемії коронавірусу – це неприпустиме марнотратство.

“За цим бюджетом стоїть абсолютно безглузда економічна політика, але багатомільйонна країна вимушена жити за цим бюджетом, і десятки мільйонів людей вимушені різко погіршити свій рівень життя. Навіть на третій рік президентства влада не збирається виконувати ті брехливі обіцянки, які вони робили і про які забули ще на виході зі стадіону”, – говорить Порошенко.

“Перше, що впадає у вічі – 357 мільйонів, або на 40% зростають видатки на президента. Куди “зелений президент” збирається витрачати гроші? На кортежі, які були передбачені для іноземних делегацій? Бо в умовах війни було заборонено приїжджати в країну і пересуватися не на броньованих автомобілях. Ми в тих важких умовах купили автомобілі для міжнародних делегацій – вони зараз на них катаються. Поселились на державні дачі – і на сьогоднішній день десятки мільйонів гривень витрачаються, щоб цих “Слуг” утримувати”, – обурюється Порошенко. 

Натомість, зазначає п’ятий Президент, у бюджеті наступного року знову скорочують кошти на субсидії для малозабезпечених громадян. 

“У цьому році зняли 2 мільярди і направили на поліціянтів, і в наступному скоротили на 7%. Це при тому, що за всіма прогнозами ринкова ціна на газ істотно зросте, а відповідно – і тарифи. Це значить, що найменш захищеним верствам, – тим хто отримує субсидії, – доведеться важче. Прискіпливих, надуманих перевірок стане більше, рівно як і помилок при нарахуванні. Звичайно, ці помилки будуть на користь можновладців – не людини”, – резюмує Петро Порошенко. 

Нагадаємо, що вчора у Миколаєві визначили переможців програми “Громадський бюджет”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram