У Миколаєві визначили переможців програми “Громадський бюджет”

У Миколаївській міській раді 18 вересня відбулося засідання координаційної ради з питань Громадського бюджету Миколаєва.

В ході засідання було визначено переможців міської програми «Громадський бюджет» на 2020 рік. Миколаївці могли підтримати три проєкти – великий, малий та соціальний, передає кореспондент телеканалу “МАРТ”.

За словами директорки департаменту економічного розвитку Тетяни Шуліченко, на реалізацію ініціатив громадян передбачено 18 мільйонів гривень.

60 % від цих коштів йде на великі проєкти, 30 % – на малі, 10 % на соціальні проєкти. Тбто хто входить за рейтингом у цю суму – можуть вважатися переможцями – Тетяна Шуліченко.

За фінансування власних ідей боролись 75 миколаївців, які подали на розгляд 96 проєктів загальною вартістю понад 53 мільйони гривень. Загалом учасники зареєстрували 40 великих, 40 малих та 16 соціальних проєктів.

Нагадаємо, що в рамках програми “Громадський бюджет” у Тернівці збудували скейт-парк.

Як відомо, на засіданні бюджетної комісії у Миколаївській міській раді 16 вересня Ганна Личко просила депутатів підтримати рішення співфінансування субвенції з державного бюджету на закупівлю комп’ютерного обладнання для закладів загальної середньої освіти».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram