Фото: ngpavlograd.org.ua

Україна й Італія домовилися про культурне співробітництво на п’ять років

Підписи під документом поставили міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко та заступник міністра закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки Манліо Ді Стефано.

Міжурядову Програму культурного співробітництва між Україною та Італією на 2021-2025 роки підписано у середу, 16 грудня, про що повідомляє Укрінформ.

“Тепер спільно із Італією ми сприятимемо розвитку культури, посилюватимемо міжкультурний обмін, співпрацюватимемо із мистецькими центрами та спілками, протидіятимемо незаконній торгівлі об’єктами культурної спадщини”, – прокоментував Ткаченко.

За його словами, програма відкриє більше можливостей для українських та італійських кінематографістів, режисерів, продюсерів, асоціацій, а митці, об’єднання та спілки матимуть сприятливіші умови для участі у мистецьких заходах обох країн.

Читайте також: Туризм і суднобудування: у Миколаєві презентували Стратегію розвитку регіону

Крім того, буде встановлено прямі контакти між архівами, бібліотеками та музеями, що допоможе дослідженню історичних та документальних матеріалів, пов’язаних із українськими надбаннями в Італії та навпаки, підкреслив міністр.

Нещодавно повідомлялось, що Європарламент на рівні комітету з питань праці схвалив пропозицію про те, щоб на рівні законодавства закріпити право працівників не відповідати на дзвінки та повідомлення роботодавця у неробочий час.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram