ФОТО: 24 освіта

Україна і Бельгія обговорили питання співпраці в сфері освіти і науки

Такі приклади співпраці можуть слугувати хорошою підставою для подальшої активізації наукових досліджень між вченими України та Бельгії.

Актуальні питання нормування двостороннього співробітництва між Україною та Бельгією в сфері науки і технологій обговорили в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Алексом Ленартсом, повідомляє Interfax-Україна.

“На моє переконання, укладення двосторонньої угоди відкриє можливості для активізації наукової діяльності, проведення спільних досліджень між вузами і науковими установами обох країн”, – підкреслив Шкарлет.

Міністр також повідомив, що українські вчені вже мають налагоджені контакти з науковими установами Королівства Бельгія. Він наголосив, що починаючи з 2017 року, за даними реферативної бази Scopus, вже є 32 колаборації між науковими установами двох країн і підготовлено 945 спільних наукових публікацій.

Читайте також: В кожній області протестують е-журнали та е-щоденники

Сторони наголосили, що такі приклади співпраці можуть слугувати хорошою підставою для подальшої активізації наукових досліджень між вченими України та Бельгії і стати поштовхом для посилення співпраці на міжвідомчому або міжурядовому рівнях.

Нагадаємо, що Учителем року, за версією Global Teacher Prize, став викладач історії із гімназії на Тернопільщині Василь Дяків.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram