Україна готова стати одним з розробників вакцини AstraZeneca від COVID-19

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов та посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонз обговорили стратегію щодо забезпечення медичної допомоги у разі погіршення епідемічної ситуації в Україні.

Про це глава МОЗ написав у Facebook. Він наголосив, що МОЗ перебуває на постійному зв’язку з компанією AstraZeneca, яка разом з Оксфордським університетом розробляє вакцину проти коронавірусу, виробництво якої може бути запущене вже найближчим часом.

“Провів зустріч із послом Великої Британії в Україні пані Меліндою Сіммонс. Обговорили, зокрема, подальшу стратегію щодо забезпечення меддопомоги у разі погіршення епідемічної ситуації в Україні, потенційне посилення карантинних заходів та питання розробки української вакцини проти COVID-19”, – зазначив Степанов.

Читайте також: Європа може почати вакцинацію від коронавірусу навесні-влітку 2021 року

“Ми також розглядаємо можливість долучити українські потужності до виробництва цієї вакцини. Наша країна розраховує отримати її однією з перших”, – заявив Степанов.

Нагадаємо, що цього року період зростання гострих респіраторних захворювань ускладнюється поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Лікарі закликають восени робити щеплення від грипу, але застерігають: вакцина проти грипу не захищає від коронавірусу, як і лікування від коронавірусу не вберігає від захворювання на грип.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram