Українці почали отримувати перші “ковідні тисячі”: кому виплачують гроші

Гроші отримують клієнти, які подали заявки на тестування виплат у застосунку “Дія”.

В Україні вже почали виплачувати по тисячі гривень людям, які зробили вакцинацію від COVID-19. Гроші, зокрема, отримують клієнти Monobank. Про це повідомив засновник та співвласник Monobank Олег Гороховський на своїй сторінці у Facebook, передає Новини Live.

Читайте також: Тисяча за вакцинацію: українців попереджають, щоб не розголошували дані карток

Він зазначив, що вже у четвер, 16 грудня, гроші отримають близько півмільйона клієнтів, які подали заявки на тестування виплат у застосунку “Дія”.

З 20-21 грудня (закінчення тестування виплат у Дії) зараховуватимемо кошти миттєво після схвалення заявки Дією, – написав Гороховський.

Він розповів, що клієнтам також надішлють пропозиції від партнерів банку, щоб отримані кошти можна було витратити з приємними знижками. Для цього, пояснив Гороховський, потрібно оновити версію програми.

Читайте також: Зеленський підписав закон про виділення коштів на виплати вакцинованим

Наразі, за його словами, пропозиції такі:

  • 4 сертифікати на знижку у Планета Кіно номіналом 250 гривень + 4 будь-які попкорни. Якщо квиток коштує 125 гривень, то на ці сертифікати можна придбати 8 квитків.
  • Сертифікат на 2000 гривень для оплати будь-якого абонементу в мережі фітнес-центрів SportLife за 1000 “ковідних” гривень.
  • Сертифікат на придбання квитків через Соnсеrt.ua на 1000 гривень. Особливість у тому, що він чинний 1 рік на всі події.

Гороховський додав, що партнерів і, відповідно, пропозицій для громадян із часом ставатиме більше.

Читайте також: “Тисяча за вакцинацію”: жодних комісій за картки не буде

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури веде переговори з українськими авіакомпаніями про участь у програмі виплат у розмірі 1 тис. грн для вакцинованих проти COVID-19. 

Раніше повідомлялось, тисяча гривень, яку виплачуватимуть кожному вакцинованому українцю, не оподатковуватиметься. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram