Фото: «Суспільне»

Прем’єр Шмигаль запевнив, що тисяча гривень за вакцинацію не вплине на призначення субсидій

Тисяча гривень, яку виплачуватимуть кожному вакцинованому українцю, не оподатковуватиметься.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише видання «Цензор.НЕТ».

Ця тисяча гривень не враховуватиметься під час розрахунку субсидій. Це теж важливий елемент цієї програми, — наголосив він.

За словами прем’єра, українці, користуючись віртуальними картками, на які будуть нараховані кошти, зможуть отримати додаткові послуги на цю суму.

Шмигаль також зазначив, що влада цією ініціативою планує підтримати п’ять напрямків бізнесу, які найбільше постраждали від пандемії – «креативні індустрії, перевезення, музеї».

Це близько шести тисяч суб’єктів бізнесу, — уточнив глава уряду.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що за повну вакцинацію від коронавірусу українці отримають по тисячі гривень. Їх можна буде витратити лише у певних сферах.

Пізніше стало відомо, виплата тисячі гривень здійснюватиметься у вигляді ваучерів, сертифікатів або депозитів усім громадянам, які пройшли повний курс щеплення проти коронавірусної інфекції як до 19 грудня, так і після.

Також повідомлялося, Володимир Зеленський закликав українців вакцинуватися і зазначив, що за дві доби у листопаді країна втратила вдесятеро більше громадян, ніж за два роки війни.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram