Зеленський анонсував виплату по тисячі гривень за вакцинацію від коронавірусу

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що за повну вакцинацію від коронавірусу українці отримають по тисячі гривень. Їх можна буде витратити лише у певних сферах.

Про це він заявив у своєму відеозверненні.

Президент Володимир Зеленський звернувся до громадян України

Президент Володимир Зеленський звернувся до громадян України. Глава держави анонсував нову програму підтримки креативного, спортивного й транспортного секторів економіки. Згідно з нею, громадяни, щеплені від ковіду двома дозами вакцини, зможуть отримати тисячу гривень через додаток «Дія». Ці кошти можна буде витратити на придбання абонементів у спортзал, відвідання кінотеатрів, театрів тощо або купити квитки для мандрівок всередині країни. Володимир Зеленський також акцентував увагу на протидії енергетичній кризі в Україні. Для цього було запущено два додаткові блоки – на Рівненській і Запорізькій АЕС. Ще один блок Запорізької АЕС буде запущено до кінця листопада. Крім того, до нашої країни прямує сім кораблів з вугіллям, якого вистачить до кінця року. А за потреби Україна придбає достатньо вугілля, щоб бути забезпеченою до завершення опалювального сезону.

Опубликовано Офіс Президента України Понедельник, 15 ноября 2021 г.

Зеленський зазначив, що держава підтримає ті сфери, які найбільше постраждали від карантину, а саме креативну, спортивну і транспортну галузі.

Програма працюватиме так: кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати одну тисячу гривень. Швидко і зручно, тобто через додаток «Дія». За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр. Або купити квитки для мандрівок всередині країни, на внутрішні авіа- та залізничні перевезення, – пояснив він.

За словами Зеленського, програма стартує 19 грудня. До кінця року на неї виділять близько 3 млрд гривень. І ще стільки ж – на початку 2022 року.

Президент підкреслив, що держава забезпечить можливість отримати цю тисячу всім вакцинованим громадянам, зокрема людям похилого віку.

Нагадаємо, в Україні за тиждень кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зменшилася на 6%, а кількість госпіталізацій – на 13%.

Раніше повідомлялося, у «Дії» з’явився COVID-сертифікат для тих, хто перехворів на коронавірус.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram