ФОТО: Миколаївська міська рада

Український ілюстратор Сергій Майдуков та House of Europe створили «Постер міста» для Миколаєва

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков та House of Europe створили спеціальний «Постер міста» для Миколаєва. 

Презентація плакату та тематичної сувенірної листівки пройшла у суботу, 17 липня, на Соборній площі біля павільйону House of Europe, повідомляє Агенція розвитку Миколаєва.

За словами організаторів, художник ніколи не був в Миколаєві, проте відчув його як місто вітру та свободи через знайомих людей, які народилися та живуть тут.

Є міста, до яких, під час згадування, відразу вибудовується конструкція зі спогадів, видатних особистостей, типового плину життя, звичок, локацій. А є міста, під час розмови про які, крім уявної точки на мапі та особливого звучання фонетики, виникає вільний простір. Миколаїв для мене – такий. Я передивився всі видатні та знакові миколаївські споруди, набережні, парки, порти, академії – все гарне, все незнайоме і – головне – нічого з цього окремо, на мій немісцевий погляд, не може сформувати цілісний образ Миколаєва. В універі з нами вчився хлопець із Миколаєва – Кіпер. Що мені в ньому подобалось – це трохи пихи та майже фізично відчутне прагнення свободи. Я перебрав усе від порту до пам’ятників, поки думав над постером, але все здавалося трохи заважким та статичним, як для міста вітру. Тут я згадав про Кіпера і зрозумів, що Миколаїв для мене – це свобода. P.S. мій дідусь родом із Вознесенська, – каже Сергій Майдуков про роботу над постером.

Нагадаємо, в рамках програми Європейського Союзу «House of Europe» на Соборній площі в Миколаєві облаштували мобільний павільйон та презентували програму культурно-освітніх заходів, котрі пройдуть в центрі міста впродовж місяця. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram