Фото: Промисловий портал

Українське підприємство запатентувало електричну вантажівку

«Автоскладальний завод №1» автомобільної компанії «Богдан Моторс» запатентував багатофункціональний електричний вантажний автомобіль.

Як повідомляє «Національний промисловий портал», права на промисловий зразок стали чинними з 28 грудня 2020 року. Багатофункціональний вантажний автомобіль з електроприводом від луцького підприємства можна вважати довершеним та відпрацьованим зразком, що може серійно виготовлятися у промислових масштабах та експлуатуватися потенційними замовниками.

Першу українську повністю електричну вантажівку, яка виготовлена для данської компанії Banke Electromotive, «Автоскладальний завод №1» представив 22 листопада 2018 року.

Фото: Волинь Post

Основним призначенням вантажівки вважається її використання зі встановленням спеціального обладнання для збору та доставлення твердих побутових відходів з вулиць європейських міст до місць перероблювання. Електропривід забезпечував відсутність шкідливих викидів в рамках експлуатації в умовах великого міста.

Електровантажівка від «Богдан Моторс» здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі автомобіля 220 кілометрів, а термін експлуатації цієї техніки сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

Фото: Волинь Post

Варто зазначити, що «Автоскладальний завод №1» компанії «Богдан Моторс» має великий досвід з виробництва сучасніших тролейбусів для України та країн Європи, електробусів для Польщі та Чехії, а також кузовів для електробусів, які збираються у Франції.

Нагадаємо, що корпорація “Еталон” представила новий повністю низькопідлоговий тролейбус великого класу довжиною 12 метрів з автономним ходом 20 кілометрів та динамічною підзарядкою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram