Тролейбус. Фото - Національний промисловий портал

Чернігівський завод представив новий тролейбус з автономним ходом

Корпорація “Еталон” представила новий повністю низькопідлоговий тролейбус великого класу довжиною 12 метрів з автономним ходом 20 кілометрів та динамічною підзарядкою.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Національний промисловий портал. Зазначається, що нині вже розроблено конструкторську документацію і випущено перший зразок тролейбуса.

На машину встановлено електродвигун латвійського виробника – Ризького електромашинобудівного заводу, тяговий привід і система автономного ходу – компанії “Інформбізнес” (Молдова).

“Ми відмовилися від тягових двигунів виробництва нашого “Електроважмашу” і перейшли на ризькі й, наскільки мені відомо, інші виробники наші теж на них переходять. Вони значно кращі (за якістю) і виробник надає систему знижок”, – розповів генеральний директор Чернігівського автозаводу Андрій Савченко.

Корпорація “Еталон” об’єднує 21 підприємство, в тому числі два автозаводи у Борисполі та Чернігові, підприємства “Український кардан” та Чернігівський ковальський завод. У поточному році корпорація випустила 203 транспортних засоби проти 215 одиниць у 2019 році.

Нагадаємо, що депутати хочуть заборонити музику і фільми в автобусах та маршрутках. Розробка законопроекту викликана необхідністю “захистити пасажирів громадського транспорту від акустичного насильства – трансляції нав’язливих звуків проти волі слухача”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram