Участь у гумористичних шоу та робота ведучим: Михайло Рябоконь в “Шо у Сільман?”

Михайло Рябоконь – ведучий, гуморист, співзасновник івент-агенції “Перше побачення” та концертної агенції “Stand Up niko”. Учасник гумористичних програм “Розсміши коміка” та “Ліга сміху”.

Нині Михайло – ведучий різних заходів. Для розвитку особистісного бренду відкрив власний сайт та активно веде сторінки у соцмережах. Але почалося все, згадує гість програми “Шо у Сільман?”, із КВН.

Якби не КВН, нічого б не вийшло. Я можливо б зараз працював на заводі зварювальником за профільною освітою, – каже Михайло Рябоконь.

Дивіться також: Стиль, бізнес, тату, реклама: дизайнерка Яна Біляєва в “Шо у Сільман?”

Михайло з командою “Перше побачення” взяв участь у “Лізі сміху”, однак команда не мала великого успіху. Тож гумор, каже Михайло, відійшов на другий план. Натомість хлопець почав вести весілля, корпоративи та різні публічні заходи. Все ж, за кілька років роботи ведучим, зізнається Михайло, скучив за гумором.

Команда знову зібралась, зіграла сезон в “Одеській лізі сміху”. А після повернення до Миколаєва, Михайло з друзями заснували концертну агенцію “Stand Up niko”.

Стенд-ап хороший тим, що ти там сам по собі, ти сам собі команда,тобто ти ні від кого не залежиш, каже ведучий.

Дивіться також: Міфи, здоровий глузд та скептицизм: Клятий раціоналіст у програмі “Шо у Сільман”?

Михайло Рябоконь вважає, відхід від гумористичних шоу – очевидна річ. З часом, виступів на сцені, постійних пошуків фінансування стає недостатньо. До того ж, це виснажує. Змінюються і цінності.

Ти починаєш думати: а це все, що я можу? Чи я можу ще щось? І ти вирішуєш піти, бо з’явились кращі, молодші, швидні і сильніші, – коментує Михайло.

Нагадаємо, у попередньому випуску “Шо у Сільман?” гостем була докторка філологічних наук, перша в Україні уповноважена із захисту державної мови Тетяна Монахова. Після звільнення з посади мовного омбудсмена, Монахова повернулась до Миколаєва і почала знову працювати в ЧНУ ім. Петра Могили. В університеті за ініціативи ректора Тетяна очолила новостворену Школу журналістики – це навчально-науковий центр, який об’єднує кафедру журналістики та медіацентр університету.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram