У ЗОШ № 20 капітально відремонтували спортзал

Після капітального ремонту спортивна зала школи № 20 готова приймати учнів. Тепер навчальний заклад має сучасний та функціональний куточок для занять фізичною культурою.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

В оновленій спортивній залі учні займатимуться з новим спортивним приладдям – після ремонту тут з’явилися нові баскетбольні кільця, шведська стінка, канати тощо. Тут також замінили систему освітлення, відремонтовано санвузли, роздягальні та душові кабіни. Вартість об’єкта близько п’яти з половиною млн грн.

Родзинкою реконструкції стала система опалення, змонтована під стелею приміщення. Вона дає змогу обігріти територію та при цьому не призводить до зниження вологості повітря.

Ознайомилися із результатом робіт у 20-й школі Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та народний депутат Олександр Гайду.

Ми розробили проєктно-кошторисну документацію і через брак коштів звернулися за допомогою до Олександра Гайду – саме на території його округу знаходиться ця школа. Минулого року було розпочато будівництво. Наразі ремонт завершено, якістю робіт задоволений. – зазначив  Олександр Сєнкевич.

Жителі району попросили сприяти у вирішенні проблеми. Спортзал був дійсно в ненайкращому стані. – розповів Олександр Гайду. – Тому щойно з’явилась  можливість, знаючи, що є готовий проєкт, спільно з міським головою доклали зусиль, щоб кошти були залучені саме на цей спортзал.

Нагадаємо, що ця спортивна зала стала другим об’єктом, відкритим цього року після капітального ремонту. У січні оновлений спортзал презентували у школі № 32.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram