Швидше, вище, сильніше: у Миколаївській школі №32 оновили спортивну залу

У Миколаївський загальноосвітній школі №32 імені Сергія Кривоносова провели капітальний ремонт будівництва спортивної зали.

Про це повідомляє кореспондент ТРК «МАРТ».

Пошкоджена підлога, стеля, що осипається, постійні протяги із застарілих вікон – такою була спортивна зала, тому потребувала капітального оновлення. Близько чотирьох місяців знадобилось, щоб ліквідувати всі проблеми, які заважали навчальному процесу.   

Були проблеми з плитами, нам довелось їх зтягувати спеціальними бандажами, а також зварювати. Повністю переробили систему опалення, утеплювали стіни і покриття даху, проводили ізоляцію від зовнішніх опадів. Це дійсно цікавий проєкт, який мені сподобався, – розповів директор підрядної фірми ТОВ «БК Контакт-Жилбуд» Володимир Педченко.

Він додав, що серед інновацій слід відзначити обладнання спортивної зали вентиляційною системою «VENTS», управління якої здійснюється дистанційно і дозволяє здійснювати кліматичний у будь-яку пору року.

Фото: Миколаївська міська рада

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич відзначив, договір було заключено 1-го вересня минулого року, ремонті роботи стартували в середині того ж місяці.

Вартість робіт на цьому об’єкті склала близько 3 мільйони 700 тисяч гривень. Насправді, за таку невелику суму грошей було проведено капітальний ремонт, повністю знято покрівлю зі стелі, стін, підлоги, замінено систему опалення і вентиляції. Сьогодні це зал, який повністю відповідає всім нормам занять дітей, – сказав міський голова.

Депутат Миколаївської міської ради Федір Панченко, який доклав зусиль для реалізації капітального ремонту у 32-й школі розповів, коли він навчався тут про таку залу тільки й мріяв з однокласниками та підкреслив важливість саме капітального ремонту, окрім косметичного.  

Директор Миколаївської ЗОШ №32 Людмила Кривоногова у коментарі телеканалу «МАРТ» відзначила, що радіє оновленню у навчальному закладі, адже капітального ремонту чекали протягом декількох років.

Хочу подякувати всім, хто причетний до проведення ремонту у спортивній залі, тому що за 64 роки існування школи вперше в залі провели капітальний ремонт. Тепер ми маємо сучасний зал для занять учнів фізичною культурою, – розповіла директорка.

Нагадаємо, у жовтні минулого року, Управління капітального будівництва завершило будівництво нової сучасної палетної котельні на території Миколаївською загальноосвітньої школи №29.

Як повідомлялось раніше, наприкінці вересня 2020 року у Миколаївській ЗОШ №20 розпочали оновлення спортивного зала.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram