Миколаївська школа №29 отримала сучасну палетну котельню

Управління капітального будівництва завершує будівництво нової сучасної палетної котельні на території Миколаївською загальноосвітньої школи №29.

Про це йдеться у сюжеті кореспондента телеканалу “МАРТ”.

Школа розташована у Корабельному районі. На її території закінчують зведення палетної котельні з чотирма котлами і тепловою потужністю 95 кВт кожен. Директор підрядної організації ПВНП “НІКОІНТЕРМ” Дмитро Колосовський розповідає про особливості впровадженої теплопостачальною системи і чим вона переважає над звичайною вугільною.   

По-перше, це безпека. На даний час, згідно безпекових норм, підвальні котельні заборонені до експлуатації. Другий момент – це автоматизація робочого процесу, тобто не потрібно підкидувати вугілля, викидувати кудись шлак та інше. Наступний момент – це здешевлення палива, адже вартість палета менша ніж вугілля. Важлива також якість тепла, оскільки вона регулюється автоматично від зовнішньої температури, без участь людського фактора, – пояснив Дмитро Колосовський.

Автоматика, встановлена на котел, регулює подачу палива, вентилятора та інші показники. На одному завантаженні котел може працювати до п’яти діб, що значно зменшує вартість опалення в цілому. За допомогою чотирикамерного теплообмінника відбувається максимальне використання тепла від згоряння палива.

Дивіться також: У миколаївській школі № 51 розпочали капітальний ремонт будівлі

В управлінні капітального будівництва Миколаївської міської ради відзначають, загальна вартість об’єкта будівництва складає 5,5 мільйонів гривень.

Реалізація зазначеного проекту розпочалась ще у 2018 році – це була зроблена проектно-кошторисна документація. За результатами конкурсних торгів відібрано підрядника. Сама реалізація відбувалась протягом 2019-2020 років. Сподіваюсь, що вже цього опалювального сезону 29-я школа отримає нову котельню і систему опалення, – розповіла заступник начальника управління Ганна Пялик.

Термін експлуатації такого обладнання, робота якого відбувається у сучасних автоматизованих умовах, становить не менше 15 років.

Нагадаємо, управління капітального будівництва продовжує реконструкцію будівель інфраструктурного значення. Зокрема, нині триває перший етап ремонту приймального відділення Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram