У ЛМШД реконструюють приймальне відділення

Управління капітального будівництва продовжує реконструкцію будівель інфраструктурного значення. Зокрема, нині триває перший етап ремонту приймального відділення Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

За словами Олександра Дем’янова, реконструкція передбачає два етапи, спершу будівництво прибудови з під’їзної частини лікарні для вивантаження пацієнтів з «карети швидкої» у зимовий час та в негоду.

За мету ми маємо диференціювати потік хворих. Одну чергу через основний вхід до лікарні, а друга, що має інфекційні підозри – через інший, відразу до блоку ізоляції. Там будуть проводитись першочергові заходи діагностики, а потім після вирішення питання щодо того, чи має пацієнт інфекційну хворобу чи ні, він буде направлятись до відповідного відділення для лікування, – пояснив директор Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги.

Друга черга ремонту передбачає реконструкцію східного крила лікарні і розширення функціоналу приймального відділення.

Заступник начальника управління Ганна Пялик відзначає, перший етап плануують завершити до кінця поточного року.

Другу чергу реконструкції, сподіваємось, завершити у першому півріччі наступного року. Фінансування (прим.ред. – ремонту) передбачає, як державні кошти, так гроші з бюджета міста Миколаєва, – сказала посадовець.

За її словами, державний бюджет надає вісім мільйонів, у свою чергу місто Миколаїв планує дофінансувувати ще п’ять, тож загальна вартість реконструкції складає близько 13 мільйонів гривень.

Нагадаємо, ЛШМД отримала апарат ШВЛ вартістю 856 тис грн. Його використовують на всіх рівнях респіраторної підтримки в медустановах. Міська лікарня № 3 – апарат ШВЛ вартістю 607 тис.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram