Лікарням Миколаєва стивідори передали сучасні апарати ШВЛ

Сучасні апарати ШВЛ благодійники передали найбільшим лікувальним установам Миколаєва – Міській лікарні № 3 та ЛШМД.

ЛШМД отримала апарат ШВЛ вартістю 856 тис грн. Його використовують на всіх рівнях респіраторної підтримки в медустановах. Міська лікарня № 3 – апарат ШВЛ вартістю 607 тис.

Голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук, який став ініціатором надання благодійної допомоги медичним закладам Миколаєва, підкреслив, що обладнання сертифіковане та повністю готове до використання. Він додав, що це вже не перший приклад успішної співпраці громади з “COFCO International”.

COFCO International представляють дві компанії: ТОВ “COFCO Agri Resources Ukraine” – генеральний директор Володимир Осадчук; ТОВ “Дунайська судоходно-стивідорна компанія” – генеральний директор Юрій Булгаков.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич подякував представникам бізнесу за те, що відгукнулися та підставили плече громаді міста.

Операційні та реанімаційні відділення лікарень отримали тестоване обладнання високої якості, яке незамінне в порятунку життів городян.

Начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай прокоментувала, що в умовах пандемії галузь отримує суттєву підтримку як із боку влади, так і від представників бізнесу.

Миколаївська міська рада виділила колосальні кошти, як торік, так і цього року. У 2019 на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я спрямовано 89,5 млн грн. Ми готувалися до реформи вторинної ланки. Міській лікарні № 3, окрім іншого, придбали два пересувні рентгени та пересувний апарат УЗД для пацієнтів у невідкладних станах. У 2020 – понад 38 млн грн спрямовано на заходи з підготовки до роботи в умовах епідемії коронавірусу. Також ми надзвичайно вдячні благодійникам, які в тяжкій ситуації допомагають розвивати галузь охорони здоров’я, — зазначила Ірина Шамрай.

Нагадаємо, що Миколаївська міська лікарня № 1 отримала нове обладнання

Як раніше повідомлялось, волонтери придбали нове медичне обладнання

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram