У Заводському районі запрацювали перші сміттєві контейнери заглибленого типу

У Заводському районі встановили 16 контейнерів заглибленого типу. Ними вже можуть користуватись жителі будинків на вулицях Крилова та Генерала Карпенка.

Сміттєві контейнери заглибленого типу побудували ще минулого року. Однак відкрити їх для користування не могли, адже підприємства, з якими домовлялись про вивезення ТПВ саме з підземних баків, потім відмовились купувати спеціалізований сміттєвоз. Про це йдеться в сюжеті кореспондентів телеканалу “МАРТ”.

Міській владі довелось самостійно купити сміттєвоз зі спеціальним маніпулятором.

Місто купило такий спеціалізований сміттєвоз для роботи з підземними контейнерами. Крім того, він має ще й заднє завантаження, тому він універсальний і буде працювати і на звичайних майданчиках, і на майданчиках із заглибленим контейнером, – коментує Сергій Коренєв.

Дивіться також: В структуру тарифу на вивіз ТБО мають включити вартість підбору сміття, – Віктор Дмитрук

Жителі будинку на вулиці Генерала Карпенка, у дворі якого встановили підземний бак для сміття, ще не звикли ним користуватись. І за два тижні не заповнили його навіть на половину. Та працівники Миколаївкомунтрансу все ж приїхали вивантажити контейнер, щоб показати жителям, що ним можна користуватись і що сміття з нього вивозитимуть регулярно.

Нагадаємо, у Миколаєві капітально ремонтують вулицю Новозаводську – разом із бордюрами та тротуарами. Оновлять дорожні знаки та системи вуличного освітлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram