«В структуру тарифу на вивіз ТБО мають включити вартість підбору сміття» – Віктор Дмитрук

Голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук вважає, що Кабмін має змінити структуру тарифу на вивіз твердих побутових відходів.

Зараз у вартість не включають підбір сміття, яке розсипається під час розвантаження сміттєвих баків. Очільник району каже, що готовий звертатись до Кабінету Міністрів із відповідною пропозицією і залучатиме для цього нардепів, які пройшли до Верховної Ради по Миколаївським округам. Про це чиновник розповів у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

 «Дворники должны это делать, но зачастую контейнеры расположены в тех местах, которые не относятся к зоне влияния той или иной управляющей компании. Они находятся не на придомовых территориях, они находятся на магистралях. Проблема возникает одна за другой, то есть: внесли маленькое изменение в законодательство, убрали вывоз мусора от управляющих компаний, заключили напрямую с жителями, автоматически ушло это из тарифа управляющей компании, которая занималась обслуживанием домов. Переложили на плечи, казалось бы, возчика и возложили контроль на возчика, но в структуру тарифа это не включили. Поэтому мы будем обращаться в КМУ, я думаю нам в этом помогут наши депутаты, которые представляют Николаевщину,» – переконаний Віктор Дмитрук.

Віктор Дмитрук каже, якщо після вивезення сміття залишаються купи біля баків, люди автоматично залишають пакети поруч. Це і призводить до сміттєвого колапсу в місті.

 «Нужно просто дополнить этот пункт. И можно будет возчику вменить в обязанности подбор мусора на контейнерной площадке. Это же естественно, по одной простой причине: если контейнер стоит переполненный и жители бросают мусор возле контейнера, то это, прежде всего, тот мусор, который недовывезен компанией, которая занимается вывозом мусора,» – каже голова адміністрації Заводського району

Також Віктор Дмитрук нагадав, що тепер відповідальність за вивіз сміття в багатвоквартирних будинках перекладена на самих жильців. Містяни укладають угоду на послугу безпосередньо з компанією, що вивозить ТБО. Однак на сьогодні існує багато мешканців багатоповерхівок, які не поспішають підписувати договори, але сміття викидають у баки, що стоять на контейнерних майданчиках у дворах багатоповерхівок.

Нагададємо, мережею розлетілося відео з Очаківського сміттєзвалища після буревію.

Дивіться також: У Миколаєві на місці стихійних звалищ встановлять камери відеоспостереження.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram