У Миколаєві триває капітальний ремонт вулиці Новозаводської

Вулицю Новозаводську відремонтують капітально – разом із бордюрами та тротуарами. Оновлять дорожні знаки та системи вуличного освітлення тощо.

Про це стало відомо під час виїзної наради, в якій взяли участь департамент ЖКГ, представники підрядної компанії, КП “ЕЛУ автодоріг”, МКП “Миколаївводоканал”, ПАТ “Миколаївгаз”, ПАТ “Укртелеком”.

Обсяг робіт значний, але результат буде того вартий – каже директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв.

На підготовчому етапі – для  полегшення проїзду та облаштування дорожнього корита – виконали фрезерування вулиці. Прокладання комунікацій між вулицями новозаводська та космонавтів – стало основною перепоною на шляху до облаштування першої у місті бетонної дороги. Саме її наразі усувають.

Щоб полегшити проїзд, на Новозаводській попередньо були виконані роботи з фрезерування. Що стосується прокладання мереж, це частина робіт, передбачена проєктом реконструкції дороги. Наразі підрядник почав працювати на Херсонському шосе. Найближчим часом буде здійснюватися врізання магістральної мережі ливневки по вул. Космонавтів.

І після цього вже продовжиться влаштування корита під дорожнє полотно та будівництво інженерних мереж до вул. Новозаводської, – повідомив Сергій Коренєв.

Новозаводська як основна магістраль для великовантажного транспорту, що в першу чергу прямує до миколаївських портів і терміналів, щоденно витримує велике навантаження.

Орієнтовна вартість робіт складає близько 32 мільйонів гривень. Повністю закінчити цю багатостраждальну дорогу планують навесні наступного року.

Нагадаємо, що у Центральному районі закінчують ремонт двору по вул. Адміральській.

Як раніше повідомлялось, у Миколаєві завершили перший етап капремонту спорткомплексу «Надія».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram