У Центральному районі закінчують ремонт двору по вул. Адміральській

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради продовжує роботи з капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

За словами голови адміністрації Олександра Берези, капітальний ремонт  проїздів розпочався за чергою отриманих звернень від мешканців прилеглих будинків. І тепер коли роботи майже завершено – мешканці не приховують задоволення від перетворення дворового простору.

Підготовка самого об’єкту до асфальтування тривала близько двох тижнів. Демонтували стару поверхню, підготували щебеневу основу і вже сьогодні виходимо на результат, – коментує Олександр Береза.

За його словами, звернення від жителів будинків до адміністрації надходили вже давно, тому роботи планували з минулого року.

Двір у центрі міста знаходився в незадовільному стані: починаючи від ям в асфальтові, які розбивалися, до неможливості пересуватися у власному дворі людям похилого віку, матусям з візками, – додає Олександр Береза.

Працівники підрядної організації вистелили нове асфальтове покриття, замінили бордюри, заасфальтували проїжджу частину та облаштували тротуарні зони. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, який оглянув хід виконання робіт, підкреслив

Миколаївські двори повинні бути у належному стані. Адміністрація Центрального району займає лідируючи позиції в освоєнні бюджетних коштів, результат говорить сам за себе. Головне, що люди задоволені, – говорить Олександр Сєнкевич.

Крім асфальтового покриття до ладу приведуть і тротуарні доріжки в дворі. Їх планують викласти будівельною плиткою.

Нагадаємо, що нещодавно завершили перший етап капремонту спорткомплексу «Надія».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram