Завершили перший етап капремонту спорткомплексу «Надія»

У Миколаєві завершили перший етап капітального ремонту спорткомплексу “Надія”. Знакова для містян будівля, де проходять матчі баскетбольної ліги, набуває сучасного вигляду та перетворюється на справжню окрасу міста.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Коштом міського бюджету відремонтували та утеплили покрівлю, цоколь та відмостку, облаштували водовідведення. Виконали комплексний монтаж фасаду з термомодернізацією та сучасним освітленням.

В рамках реалізації першого проекту по капітальному ремонту спортивної школи “Надія” в період з 2018-го по 2020 рік витрачено 18,6 мільйонів гривень. Загальна кошторисна вартість об’єкта складає 48 мільйонів, – розповів начальника управління капітального будівництва Григорій Патока.

Родзинкою проєкту став 3D-формат фасадної системи, яка одразу приваблює погляд перехожих. Всередині будівлі капітально відремонтували санвузли – тут сенсорне устаткування, додаткове освітлення, всі умови для людей з інвалідністю.

У п’ятницю, 30 жовтня, об’єкт оглянув Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.  

Ми завершили перший, масштабний етап оновлення спорткомплексу. Наступний крок – повна термомодернізація будівлі та внутрішні ремонтні роботи, благоустрій прилеглої території. Поблизу “Надії” нещодавно відкрили реконструйований сквер – мікрорайон змінюється, оновлені об’єкти тішать око, – каже мер Миколаєва.  

У планах на наступний рік – встановлення в СК “Надія” теплового пункту та монтаж нової системи опалення, укладання теплої підлоги в роздягальнях, утеплення одноповерхової адмінбудівлі, впорядкування прилеглої території.

Як повідомив начальник управління Григорій Патока, завдяки економії коштів на остаточне  завершення реконструкції необхідно біля 25 млн грн. Проєкт другої черги робіт вже “вийшов” з експертизи. 

Нагадаємо, 16 жовтня місцевим жителям презентували нову локацію для відпочинку – Сквер матері, поблизу СК «Надія» зі зручними лавками, тротуарами та фонтаном.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram