Дмитро Разумков. Фото: LIGA.net

У ВР сьогодні зареєструють законопроект про відновлення е-декларування – Разумков

У Верховній Раді сьогодні буде зареєстрований законопроект щодо відновлення чинності положень законодавства про електронне декларування, скасованих Конституційним судом.

Про це сказав голова Верховної Ради України Дмитро Разумков на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту, передає УНІАН.

Голова ВР зазначив, що на сьогодні на розгляді парламенту вже є декілька законопроектів, які стосуються вирішення питання з електронним декларуванням у зв’язку зі скандальним рішенням КС.

Я думаю, що сьогодні до кінця дня буде зареєстрований законопроект, який буде відновлювати дію закону пов’язаного з електронним декларуванням станом на 27 жовтня 2020 року і відновлювати статтю 366-1 Кримінального кодексу України. Буде надано два місяці на те, щоб вивчити та прийняти відповідне рішення, пов’язані із запитаннями, які були порушені Конституційним судом в своєму рішенні, – сказав Разумков.

Читайте також: Україна готова протистояти COVID-19, – Разумков

Він закликав народних депутатів приєднатися до розгляду даного законопроекту, щоб його доопрацювати.

Я впевнений, що Верховна Рада, як завжди, повинна продемонструвати свою консолідовану позицію щодо таких питань і вважаю, що таке рішення повинно бути прийнято на цьому пленарному тижні. Для цього повинна бути єдина позиція всіх депутатських фракцій і груп в розумінні відповідальності, яка сьогодні знову стоїть перед ВРУ вже дев’ятого скликання, – наголосив спікер парламенту.

Нагадаємо, глава миколаївської ОПЗЖ виявився одним з підписантів, які вимагали у Конституційного суду скасувати антикорупційні реформи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram