Дмитро Разумков. Фото: LIGA.net

Україна готова протистояти COVID-19, – Разумков

Україна підготовлена до другої хвилі коронавірусу, головне – вберегти медиків і переконати людей бути обережними.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

“З медичної точки зору ми більш-менше готові, технічно також готові. Це не весна… Якщо говорити про ліжкомісця під осіб, які захворіли на COVID-19, або в яких є підозра на інфікування, їх поки що достатньо, вистачає в резерві, і держава буде їх ще збільшувати. Але важливо, щоб вистачало медиків і щоб вони змогли захистити своє здоров’я”, – сказав Разумков.

Читайте також: Україна встановила новий антирекорд по COVID-19: понад 8 тисяч хворих

За його словами, парламент зробив усе можливе для цієї боротьби: створив ковідний фонд, наповнив його коштами. Стосовно можливості підвищення штрафів за порушення карантинних вимог, а такі законопроєкти, за інформацією Голови ВР, є на розгляді парламенту, то вони будуть передані в комітети.

Читайте також: Японські вчені підтвердили ефективність масок у боротьбі з вірусами

Разумков підкреслив, що не всі українці ставляться відповідально як до свого здоров’я, так і до здоров’я інших людей. Це стосується і парламенту, де рівень захворюваності досить високий: перехворіли або хворіють станом на сьогодні понад 60 депутатів і велика кількість людей в апараті.

“У питанні пандемії не повинно йтися про владу або опозицію, тут має бути об’єднання політичних сил навколо інтересів держави”, – резюмував Голова ВР.

Нагадаємо, що антитіла до COVID-19 можуть жити лише кілька місяців. Вчені Імперського коледжу Лондона з’ясували, що з часом кількість людей з антитілами від коронавірусу знижується.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram